17.11.2015
Valsts kanceleja

Labākie valsts pārvaldes speciālisti saņems Klientu apkalpošanas goda balvu

19.novembrī, Ministru kabinetā apbalvos labākos valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistus, kurus visatzinīgāk ir novērtējuši pakalpojumu saņēmēji. Pasākumā piedalīsies Ministru prezidente Laimdota Straujuma un eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga.

Valsts kanceleja ir apkopojusi iedzīvotāju sniegtos vērtējumus un par 2015. gada labāko klientu apkalpošanas speciālisti ir atzīta Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālās nodaļas Jelgavas biroja vecākā klientu apkalpošanas konsultante Guna Slāģe. Par šī gada otro labāko klientu apkalpošanas speciālisti atzīta Valsts meža dienesta Austrumlatgales virsmežniecības Balvu mežniecības vecākā referente Lorija Trepcova, savukārt trešā – Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Rīgas klientu apkalpošanas un reģistrācijas daļas Pirmās klientu apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Vanda Bērziņa.

Klātienē aicināti arī pārējie 50 novērtētākie valsts pārvaldes klientu apkalpošanas speciālisti, kuru profesionalitāti un atsaucību novērtējuši iedzīvotāji.

Mediju iespējas: Pasākums notiks 19.novembrī, plkst. 13:00, Ministru prezidentu zālē (3.stāvs). Mediju līdzdalība pasākuma laikā.

Svinīgo ceremoniju varēs skatīties tiešraidē

Ar Klientu apkalpošanas goda balvas svinīgo pasniegšanas ceremoniju tiks noslēgts pirmais “Laba servisa kustība valsts pārvaldē” kampaņas gads. Kampaņas mērķis ir attīstīt un stiprināt uz klientu orientētu kultūru, ikvienam iedzīvotājam nodrošinot tiesības saņemt augsta līmeņa apkalpošanas servisu un kvalitatīvus pakalpojumus, atbilstoši Klientu apkalpošanas rokasgrāmatā minētajiem standartiem.

Valsts kancelejas iniciatīva "Laba servisa kustība valsts pārvaldē" tiek īstenota, izmantojot ilgtspējīgus, digitālus sabiedrības līdzdalības rīkus – starptautiski atzīto mobilo lietotni "Futbols" un interneta vietni. Valsts kancelejas iniciatīvas "Mazinām slogu kopā!" mājaslapa skatīta 38864 reizes, un to apmeklējuši 29978 unikālie lietotāji. Ar šīs tīmekļvietnes palīdzību kampaņas "Laba servisa kustība valsts pārvaldē" ietvaros iedzīvotāji iesnieguši 1302 vērtējumus par valsts iestāžu darbu. 586 gadījumos novērtēts darbinieku veikums, un 508 šādi novērtējumi atzīti par objektīviem un derīgiem.

 

Sabīne Spurķe
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 20604166
E-pasts: sabine.spurke@mk.gov.lv

Dalīties