02.09.2014
Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrija sniegs vērtējumu par valsts pretnarkotiku politikas rezultātiem

Trešdien, 3.septembrī, plkst. 9.30, Ministru prezidenta zālē (Ministru kabineta ēkā) notiks kārtējā Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes sēde.

Sēdes darba kārtībā ir ziņojums par „Narkotisko un psihotropo vielu un to atkarības izplatības ierobežošanas un kontroles pamatnostādņu 2011.-2017.gadam" īstenošanu 2011. līdz 2013.gadam. Padome tiks informēta arī par jauno psihoaktīvo vielu lietošanas un to izplatības mazināšanai 2014.gadā veikto pasākumu rezultātiem.

​Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents, tajā darbojas tieslietu ministrs, iekšlietu ministrs, izglītības un zinātnes ministrs, labklājības ministrs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, veselības ministrs, Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks, Nacionālā veselības dienesta direktors, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes atbildīgā amatpersona narkotisko un psihotropo vielu nelegālās aprites apkarošanas jomā un Valsts ieņēmumu dienesta Muitas kriminālpārvaldes direktors.

Sēdē aicināti piedalīties arī Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas pārstāvji un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Mediju iespējas: video un foto iespēja sēdes sākumā, pēc tās – padomes locekļu atbildes uz mediju jautājumiem. Ja nepieciešama vienreizējā caurlaide iekļūšanai Ministru kabineta ēkā, lūgums savlaicīgi pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā, zvanot pa 67082828 vai sūtīt e-pastu uz prese@mk.gov.lv.

 

 

Daiga Holma
Ministra  padomniece sabiedrisko
attiecību jautājumos
Tālr. 67219314, 
Mob. 29723599
e-pasts: daiga.holma@iem.gov.lv

Dalīties