22.04.2015
Izglītības un zinātnes ministrija

Biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprina pedagoģijas zinātņu doktoru Aldi Baumani

Valdība trešdien, 22.aprīlī, Biznesa augstskolas “Turība” rektora amatā apstiprināja pedagoģijas zinātņu doktoru Aldi Baumani.

A.Baumanis ir augstskolas valdes priekšsēdētājs, bet pirms tam bija valdes priekšsēdētāja vietnieks. Savulaik strādājis arī par Skolvadības katedras vadītāju un docentu Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, kā arī bijis departamenta direktors Izglītības un zinātnes ministrijā. A.Baumanis Latvijas Universitātē ir ieguvis maģistra un doktora grādu pedagoģijā.

Biznesa augstskolas “Turība” līdzšinējais rektors Jānis Načisčionis pēc pašas vēlēšanās pārtrauca pildīt rektora amata pienākumus pirms termiņa beigām, tādēļ augstskolas Satversmes sapulce izvēlējās jaunu rektoru, ievēlot šajā amatā pedagoģijas zinātņu doktoru Aldi Baumani. Saskaņā ar Augstskolu likumā noteikto augstskolas ievēlēto rektoru pēc augstskolas dibinātāja ierosinājuma apstiprina Ministru kabinets.

Ar Ministru kabineta rīkojuma projektu “Par Aldi Baumani” iespējams iepazīties šeit: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40352618&mode=mk&date=2015-04-22

Dalīties