Atjaunots: 02.11.2017

Ministriju un ministru runaspersonas

Ministru prezidenta Māra Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars

andrejs.vaivars@mk.gov.lv;
29228678


Ministru kabineta preses sekretāre Sabīne Spurķe

sabine.spurke@mk.gov.lvprese@mk.gov.lv
67082919; 20604166

Aizsardzības ministrija

Aizsardzības ministrijas
Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins

kaspars.galkins@mod.gov.lv
67335085; 29478861


Aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Līga Krapāne

liga.krapane@mod.gov.lv
67335055; 29480299

Ārlietu ministrija

Ārlietu ministrijas Padomniece – preses sekretāra vietniece Vita Dobele

vita.dobele@mfa.gov.lv
67016117; ​25685611


Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Mārtiņš Drēģeris

martins.dregeris@mfa.gov.lv
67015985; 29248776

Ekonomikas ministrija

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evita Urpena

evita.urpena@em.gov.lv
67013193; 26478834


Ekonomikas ministra, Ministru prezidenta biedra Arvila Ašeradena padomniece komunikācijas jautājumos Agita Baltbārde

agita.baltbarde@em.gov.lv
67013284; 29133073

Finanšu ministrija

Finanšu ministrijas Komunikācijas departamenta direktors Aleksis Jarockis

aleksis.jarockis@fm.gov.lv
67083850; 26336920


Finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas padomnieks komunikācijas jautājumos Arno Pjatkins

​arno.pjatkins@fm.gov.lv
67083221; 26516160

 

Iekšlietu ministrija

Iekšlietu ministrijas Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja Gunta Skrebele

gunta.skrebele@iem.gov.lv
67219363; 29494943


Iekšlietu ministra Riharda Kozlovska padomniece  sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Holma

daiga.holma@iem.gov.lv
67219314; 29723599

Izglītības un zinātnes ministrija

Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja Lāsma Šķestere

lasma.skestere@izm.gov.lv
67047834; 29694731


Izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska padomnieks komunikācijas jautājumos Mārtiņš Langrāts

martins.langrats@izm.gov.lv
67047960; 29457289

Kultūras ministrija

Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale

lita.kokale@km.gov.lv
67330343; 26469946


Kultūras ministres Daces Melbārdes padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ginta Bormane

ginta.bormane@km.gov.lv
67330202, 28684896

 

Labklājības ministrija

Labklājības ministrijas  Komunikācijas nodaļas vadītāja Aiga Ozoliņa

aiga.ozolina@lm.gov.lv,
67021581, 29248826
 


 

Satiksmes ministrija

Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds

aivis.freidenfelds@sam.gov.lvkomunikacijas@sam.gov.lv
67028013; 29241016


Satiksmes ministra Ulda Auguļa padomniece komunikācijas jautājumos Liene Užule

liene.uzule@sam.gov.lv
67028290; 26519920

Tieslietu ministrija

Tieslietu ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Ivulāne

lana.ivulane@tm.gov.lv
67036738; 27846380


Tieslietu ministra Dzintara Rasnača preses sekretārs Andris Vitenburgs

Andris.vitenburgs@tm.gov.lv
67036759; 26599312

Veselības ministrija

Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders

oskars.sneiders@vm.gov.lv
67876108; 26378959


 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kaspars Rūklis

kaspars.ruklis@varam.gov.lv; prese@varam.gov.lv
67026533


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda padomniece stratēģiskās plānošanas un komunikācijas jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere

sanita.dika-bokmeldere@varam.gov.lv
 

Zemkopības ministrija

Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dagnija Muceniece

dagnija.muceniece@zm.gov.lv
67027070; 26534104


Zemkopības ministra Jāņa Dūklava padomnieks Artūrs Graudiņš

arturs.graudins@zm.gov.lv
29220284