Aktualitātes

23.06.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 23.jūnijā, turpina uzturēties vizītē Briselē, lai kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību līderiem piedalītos kārtējā Eiropadomes darbā.

22.06.2017

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 22.jūnijā, uzturas vizītē Briselē, lai kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību līderiem piedalītos kārtējā Eiropadomes darbā.

22.06.2017

Lai pārrunātu Eiropas Savienībai (ES) aktuālos jautājumus, kā arī turpmākās sadarbības iespējas īpaši pēc Lielbritānijas izstāšanās no ES, Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 21. jūnijā, uzturējās vizītē Hāgā, kur tikās ar Nīderlandes, Luksemburgas, Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas, Dānijas, kā arī Somijas valstu un valdību vadītājiem.

21.06.2017 Zemkopības ministrija

Valdība otrdien, 20.jūnijā, akceptēja grozījumus augļu un dārzeņu ražotāju organizāciju noteikumos. Grozījumi veic izmaiņas ES pagaidu ārkārtas atbalsta piešķiršanas kārtībā augļu un dārzeņu ražotājiem, kā arī augļu un dārzeņu ražotāju organizācijas noteikumos.

21.06.2017 Labklājības ministrija

Lai mazinātu atšķirības pašvaldību starpā un pilnveidotu nepieciešamo sociālo atbalstu, noteikti precīzāki kritēriji trūcīgā statusa piešķiršanai attiecībā uz kustamo un nekustamo īpašumu, kas var piederēt trūcīgai personai. Iztikas līdzekļu deklarācija, kas jāaizpilda vēršoties pašvaldības sociālajā dienestā pēc sociālās palīdzības, papildināta ar visiem Ministru kabineta noteikumos paredzētajiem ienākumu un mantas veidiem. Tas darīts, lai mazinātu risku, ka cilvēki, vēršoties sociālajā dienestā, nebūs izpratuši, kādas ziņas ir būtiskas ienākumu un materiālā stāvokļa izvērtēšanai.

20.06.2017

Saulgriežu laikā, 1921. gada 22. jūnijā, ieradies pasaulē Rīgas pilī un 2017. gada 20. jūnijā devies aizsaulē tālajā Detroitā – tāds ir Daiņa Rudzīša mūža ietvars, kurā laiks simboliski un vienlaikus pavisam reāli pārmeta loku no Latvijas valsts tapšanas un uzplaukuma gadiem, pār garajām zaudētās

20.06.2017 Izglītības un zinātnes ministrija

Latvijas Nacionālā sporta padome (Padome) šodien, 14.jūnijā, izskatīja un atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto priekšlikumu par naudas balvas piešķiršanu Jeļenai Ostapenko par izciliem sasniegumiem un to ietekmi uz pozitīva Latvijas ārējā tēla veidošanu. Sportiste izcīnīja pirmo vietu Francijas atklātajā čempionātā tenisā French Open un ieguva augstākā līmeņa starptautisko tenisa sacensību Grand Slam uzvarētājas titulu. Ministru kabinetā 2017. gada 20. jūnija sēdē tiks izskatīts jautājums par naudas balvas piešķiršanu Jeļenai Ostapenko 28 458 eiro apmērā, kā arī sportistes trenerei Jeļenai Jakovļevai 14 229 eiro apmērā.

20.06.2017 Kultūras ministrija

20. jūnija Ministru kabineta sēdē valdība lēma novirzīt 193 636 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Brīvības pieminekļa restaurācijai un apkopei.

20.06.2017

Šodien, 20.jūnijā, Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts rīkojuma projekts*, kas paredz līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”  Veselības ministrijai 1,9 miljonu eiro apmērā. Līdzekļi tiks piešķirti, lai no 2017.gada jūlija nodrošinātu pakāpenisku atteikšanos no Ārstniecības likumā iekļautās normas par pagarinātu normālu darba laiku ārstniecības personām un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes personām, kuras nav ārstniecības personas.

20.06.2017

2017.gada. 20.jūnijā valdība atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotās prasības zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) piemērošanai.

Lapas