Aktualitātes

02.03.2017 Valsts kanceleja

Līdz 30.martam Valsts kanceleja aicina pieteikties pretendentus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatam. Pretendentu pieteikšanās termiņš ir 20 darbdienas no sludinājuma publicēšanas dienas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", kas ir ceturtdiena, 2.marts.

30.03.2017 Ekonomikas ministrija

Lai sekmētu uz klientu orientētas valsts pārvaldes veidošanu, piektdien, 31. martā, Ekonomikas ministrija un Valsts kanceleja kopā ar uzraugošo iestāžu vadītājiem diskutēs par principa „konsultē vispirms” ieviešanu. Pasākumā iestādes iepazīsies ar Ekonomikas ministrijas izstrādātajām vadlīnijām, diskutēs par tām un to ieviešanu.

30.03.2017 Valsts kanceleja

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 30.martā, Latvijas izcilākajiem skolēniem un viņu pedagogiem pasniedza Ministru kabineta Diplomus par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. 

30.03.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 30.martā Rīgā tikās ar ASV robežu un muitas aģentūras vadītāju Kevinu Makalīnenu (Kevin McAleenan).

30.03.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidenta vadītā Latvijas Nacionālā sporta padome trešdien, 29. martā, nolēma virzīt skatīšanai Ministru kabinetā jautājumu par finansējuma piešķiršanu pieciem sporta veidiem – bobslejam, skeletonam, kamaniņu sportam, biatlonam un hokejam.

29.03.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 29.martā, Rīgā tikās ar Amerikas ebreju komitejas delegāciju.

29.03.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 30.martā, plkst. 11.00 Ministru kabinetā Latvijas izcilākajiem skolēniem un viņu pedagogiem pasniegs Ministru kabineta Diplomus par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. 

29.03.2017 Ministru prezidents

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 29.martā, Rīgā tikās ar Slovēnijas Nacionālās asamblejas prezidentu Milanu Brglezsu (Milan Brglez).

28.03.2017 Ekonomikas ministrija

Ministru kabinetā 28. martā apstiprināti nosacījumi, kas un kādā veidā veidos un uzglabās dabasgāzes drošības rezerves Latvijā enerģētiskās krīzes situācijām. Latvijā dabasgāzes apgāde šobrīd un arī tuvākajos turpmākajos gados pārsvarā tiks realizēta no Inčukalna pazemes gāzes krātuves, tāpēc Ministru kabinets lēma dabasgāzes rezervju nodrošināšanu un uzglabāšanu uzticēt pārvades sistēmas operatoram – AS “Conexus Baltic Grid”, kas to uzglabās Inčukalna pazemes gāzes krātuvē.

28.03.2017 Izglītības un zinātnes ministrija

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošās Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijai (JVLMA) visiem RPIVA studējošajiem tiks nodrošināta studiju procesa nepārtrauktība, kā arī nemainīgi studiju finansēšanas nosacījumi visu studiju laiku – to paredz IZM sagatavotais rīkojuma projekts, kurš šodien, 28.martā, apstiprināts valdībā.

Lapas