Atjaunots: 16.01.2015

Kontakti

Eiropas Savienības struktūrfondu departaments

Vārds, uzvārds Amats, kompetence Tālrunis E-pasts

Haralds Beitelis

Vadītājs

67082989

haralds.beitelis@mk.gov.lv
Dace Balode  Vadītāja vietniece  67082917 dace.balode@mk.gov.lv
Edgars Rezebergs

Konsultants

67082913

edgars.rezebergs@mk.gov.lv

Maruta Garkalne

Konsultante

67082950

maruta.garkalne@mk.gov.lv

Liene Dorbe

Konsultante

67082910 liene.dorbe@mk.gov.lv
Baiba Jakovļeva

Konsultante – tehniskās palīdzības projekta vadītāja

67082914 baiba.jakovleva@mk.gov.lv
Paula Zbitkovska Konsultante-projektu vadītāja 67082930 paula.zbitkovska@mk.gov.lv